У Кропивницькому відзначили Міжнародний день рідної мови (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57153_1.jpg)
До Міжнародного дня рідної мови в бібліотеці Чижевського відбулася інформаційна акція «Співуча, ніжна і близька».
Відвідувачі бібліотеки мали можливість ознайомитись з чудовими виданнями на виставці «Мова калинова»: «Український комунікативний етикет» Марії Стахів, «Скажи мені українською» Тараса Берези, «Як ми говоримо» Бориса Антоненко-Давидовича, «Уживаймо влучно, або Як уникнути найпоширеніших помилок» Юлії Бардакової та іншими.
Пропонували пояснити значення фразеологізмів, наприклад, «до сьомих віників», «сміятися на кутні», «як Пилип із конопель», а також знайти український аналог таким запозиченим словам, як, наприклад, «тьютор», «фідбек», «гаджет» чи «скіл».
Виставка книг продовжить свою роботу у відділі обслуговування користувачів до 24 лютого.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)