У Кропивницькому відкрили новий проєкт ООН (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60608_1.jpg)
У молодіжному центрі Кома відбулось відкриття міжнародного молодіжного проєкту Дитячого фонду ООН U-Point.
U-Point - це регіональне представництво проєкту ЮНІСЕФ U-Report. А U-Report - платформи, яка у форматі анонімних онлайнових опитувань збирає думки молоді з приводу різних сфер суспільного життя для того, щоб сприяти впровадженню змін у суспільстві.
На заході була присутня заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова, команда U-Report Україна, представники UNICEF, СКЦ «Задзеркалля» громадські та молодіжні організації, активна молодь міста та області.
"Тепер думки нашої молоді звучатимуть гучніше! А обласний молодіжний центр «Кома» стане головним «офісом» цих думок", - зазначили на заході.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)