У Кропивницькому відкрилася фотовиставка Вадима Колєчкіна (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59694_1.jpg)
До Міжнародного дня птахів в бібліотеці Чижевського відкрилася персональна фотовиставка Вадима Колєчкіна «Ой у весняному саду…»
Одним із захоплень історика Вадима Колєчкіна є любительські фото пернатих. Дванадцять чудових «фотопортретів» пташок, зроблених митцем під час «фотосесій» у мальовничих куточках Кропивницького, подарують відвідувачам естетичну насолоду і позитивні емоції.
На виставці представлені фото птахів, які можна зустріти у межах міста: в парках, скверах, біля будинків. Вони знайомі нам, тому що зустрічаємося з ними кожний день, ідучи на роботу, гуляючи парком, працюючи на городі або в саду. І в той же час незнайомі, бо більшість з нас не знає навіть, як вони називаються.
«У одного з водоймищ у районі Кропивницького я побачив пірникозу, або норця великого, яка сиділа на острівці з очерету. Птах не рухався і я подумав, що вона висиджує яйця. Через тиждень на водоймищі були хвилі і пірникоза підгортала очерет аби гніздо не залило. Я побачив три яйця. Через місяць далеко від берега уже плавали дві дорослі пташки з пташенятами на спині. Восени птахи відлетіли, а тепер пірникози знову тут», - поділився спостереженнями фотолюбитель.
Фотооб’єктив Вадима Колєчкіна вихоплює миттєвості з життя дятла, співочого дрозда, сойки, зозулі, одуда, вивільги, рибалочки, бджолоїдки.
«Зозулю бачив біля Черняхівки, потім у місті, а вдалося сфотографувати в районі Арнаутового», - розповів автор.
Тільки дятлів Вадиму Колєчкіну вдалося сфотографувати п’ять видів: великий строкатий дятел; сивий дятел, або жовна сива; дятел сирійський; малий строкатий дятел; дятел середній, або дятел швидкий.
«Яскраву вивільгу сфотографував минулої весни біля міського саду. Пташка вирізняється своїм забарвленням. У жодного з наших птахів немає таких яскравих жовтих кольорів у оперенні. Самець яскраво-жовтий, махові пера чорні зі світлими облямівками. Самиця зверху жовтувато-зелена, знизу блідо-жовта з повздовжніми чорними рисками», - зазначив фотограф.
Знайомство з фотовиставкою «Ой у весняному саду…» – це подорож у світ пернатих, який існує всередині галасливого міста і живе за своїми законами.
Експозиція працюватиме в головному холі бібліотеки Чижевського протягом місяця.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)