У Кропивницькому відбувся захід п’ять хвилин з поезією
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52899_1.jpg)
Осіння пора надихає нас на поезію та спогади про юність. А на початку жовтня в нашій країні відзначається День людей похилого віку.
Вважається, що людина, яка дожила до поважного віку, гідна шани. Тож, віддаючи їй повагу, у теплій, щирій, відвертій атмосфері в бібліотеці-філії №10 відбувся захід п’ять хвилин з поезією «Лірика моєї юності».
Учасники заходу розповіли, що в юності всі були активні, цікавилися літературою, поезією. З’явилися улюблені вірші. А деякі з них почали писати свої. Пройшов не один рік, а може і все життя, перш ніж занурилися з головою в цю справу! Звучали улюблені поезії автора збірки Бориса Притули «Ліричне багатоголосся» та інших учасників заходу.
Читали поезії, що співзвучні юності і порі року за вікном, і тій мудрості, яка приходить з роками, і всьому тому, що ми, називаємо життям...
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)