У Кропивницькому відбулося незвичне засідання клубу англійської мови (ФОТО)

Серпень 04, 2022 | Новини | Переглядів: 1641 | Коментарі: 0

Вчора в обласному центрі  в бібліотеці Чижевського пройшло незвичне засідання Клубу англійської мови.

 відбулося незвичне засідання клубу англійської мови

 відбулося незвичне засідання клубу англійської мови


Наш неперевершений друг Білл Томсон спілкувався на тему прав і свобод людини як найвищої суспільної цінності зі студентами 4-го курсу Донецького університету внутрішніх справ.

Обговорювали низку важливих питань, зокрема те, що права необхідні для захисту і збереження людства в цілому і для того, щоб кожна особа могла вести достойне життя. Адже сила прав людини полягає саме в тому, що до кожного має бути однакове ставлення щодо його людської гідності. Не може бути жодної дискримінації чи стереотипів стосовно раси чи релігійних переконань.
Щоб краще зрозуміти важливість прав людини, під час зустрічі згадували важливі історичні документи: Магну Карту 1215 року, в якій було закладено основи концепції прав людини, Конституцію США, створену 1787-го, та перші десять поправок, що складали Біль про права, в якому закріплені основні права та свободи громадян.

Втім навіть сьогодні у світі не існує жодної країни, яка б мала бездоганну репутацію щодо дотримання прав людини. Випадки порушень відбуватися і, певно, відбуватимуться. Проте цивілізація пройшла великий шлях від відміни рабства до надання виборчого права жінкам та поступової відмови від авторитарних режимів. Людство далі рухається вперед.

Лілія Яцкул


Ви можете підтримати наш портал Фінансово

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool