У Кропивницькому відбулось засідання ради з питань молодіжної політики
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35677_1.jpg)
3 березня у м. Кропивницькому відбулось засідання ради з питань молодіжної політики під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка. У засіданні взяли участь представники Управління ДСНС у Кіровоградській області, які є членами ради.
Відповідно до порядку денного засідання був заслуханий звіт про реалізацію заходів молодіжної політики в області за 2016 рік.
Також рада затвердила план роботи на 2017 рік. Зокрема на тематику безпеки життєдіяльності спільно з управлінням освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації заплановано проведення наступних заходів: обласний фестиваль дружин юних пожежних; конкурс на кращий виріб із глини на тематику безпеки життєдіяльності; конкурс на краще тематичне декоративне панно та заключний етап акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації».
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)