У Кропивницькому відбудеться флешмоб проти підвищення тарифу на воду
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50661_1.jpg)
В п’ятницю, 24 січня, в місті Кропивницькому за ініціативи громадськості відбудеться флешмоб проти підвищення тарифу на послуги водопостачання і водовідведення
Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив Юрій Грачьов.
24 січня 2020 року о 10.00 на площі Героїв Майдану відбудеться флешмоб проти чергового підвищення тарифу на воду і зростання інших комунальних тарифів.
Нагадаємо, днями керівництво ОКВП «Дніпро-Кіровоград» повідомило про те, що Нацкомісія опублікувала проект постанови, яким передбачається встановлення нового тарифу на послуги водопостачання та водовідведення у розмірі 37, 14 грн.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)