У Кропивницькому тричі викликали рятувальників, щоб відкрити двері помешкань
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50693_1.jpg)
27 січня бійці пожежно-рятувальних підрозділів Кіровоградщини залучались для надання допомоги по відкриванню вхідних дверей квартир у двох багатоповерхівках та одному приватному житловому будинку.
Так, рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону надавали таку допомогу по просп. Університетський, де в одній із квартир на 4-му поверсі зачинилась дитина.
Бійці загону по автодрабині дістались до вікна квартири, зайшли всередину та відкрили двері стурбованій матері. З дитиною усе гаразд. Також кропивницькі вогнеборці таким же чином відкрили двері квартири по вул. Велика Перспективна, де господар не міг потрапити в помешкання. Аналогічну допомогу надали і рятувальники 25-ї ДПРЧ у м. Новомиргород по вул. Іллінська.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)