У Кропивницькому свято Масляної відбулось у будинку для людей похилого віку (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35589_1.jpg)
Недільна школа для діток з обмеженими можливостями, котра діє при Спасо-Преображенському соборі, заступник керівника єпархіального Відділу благодійності і соціального служіння протоієрей Іван Шемедюк та лікар-онколог, громадський діяч Андрій Гардашніков завітали до будинку для престарілих «Милосердний самарянин» та привітали насельників зі святом Масляної і наступаючим Великим постом.
Батьки і діти пригощали стареньких млинцями, солодощами, фруктами та розповідали вірші. Особливим подарунком для мешканців будинку були пісні виконані Андрієм Гардашніковим.
Серед них: «Я смисл цього життя бачу в тому», «Свіча», «Багаття», «Літнім вечером», «Стати самим собой». Гарний настрій отримали не тільки люди похилого віку, отримали й ми і наші діти, те тепло і обійми, які щедро віддають самотні літні люди.
На завершення священик Іван Шемедюк побажав усім аби Великий піст проходив у покаянні, молитві, терпінні, радості та мирі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)