Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp _ Viber

У Кропивницькому студенти-юристи переймали досвід у адвокатів (ФОТО)

Ноябрь 08, 2018 | Новини | Просмотров: 639 | Комментариев: 0

Протягом місяця в Регіональному центрі, для студентів-правників, відбулись навчальні судові засідання, під керівництвом фахівців центру та адвокатів, які співпрацюють з центрами безоплатної вторинної правової допомоги.

Студенти випускних курсів, під час проходження практики у Регіональному центрі, опанували всі етапи порядку проведення судового засідання у кримінальній справі.

Закріпили теоретичні знання кримінального судового процесу на практиці. Опанували особливості судових процесуальних рішень: дослідження доказів, допиту свідків, еспертів, обвинувачених та потерпілих. Набули практичного досвіду у підготовці виступів у судових дебатах у якості сторони обвинувачення та захисту.

Модераторами заходу виступили – Вероніка Задорожна, фахівчиня Регіонального центру та Анна Драгоненко, викладач кафедри галузевого права Центральноукраїського педагогічного університету.
Майбутні адвокати, судді, прокурори переймали досвід у професійних адвокатів системи БПД – Сергія Комишана, Юрія Солопова та Володимира Мусієнка.

Нагадуємо, предмет розгляду справи модельованого судового засіданння – шахрайство, вчинене злочинною організацією в особливо великих розмірах.

У Кропивницькому, студенти-юристи, переймали досвід у адвокатів,

Протягом місяця в Регіональному центрі, для студентів-правників, відбулись навчальні судові засідання, під керівництвом фахівців центру та адвокатів, які співпрацюють з центрами безоплатної вторинної правової допомоги.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Коментарі для сайта CackleProtected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений