У Кропивницькому стартувала програма «Літо. Книга. Творчість - 2018»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_43777_1.jpg)
Майже чарівна розмова відбулася в Центральній бібліотеці для дітей. Читачі відправилися у подорож до світу казок і оповідань Василя Сухомлинського.
В рамках програми літніх читань кожного вівторка ми будемо звертатися до творчості видатного педагога, адже 2018 рік для нього ювілейний - 100 років від дня народження.
Бібліотекар і самі діти читали збірку «Майже чарівна розмова». Саме ця книга містить мудрі та повчальні оповідки, які розповідають читачам про магічну силу доброти і чуйності у взаєминах між людьми. А оповідання «Як Федько робив уроки» надихнуло дітей на створення власної книги про самих себе у формі коміксів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)