У Кропивницькому Сергій Кузьменко провів черговий особистий прийом
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45849_1.jpg)
З проханням посприяти у вирішенні проблемних питань до голови облдержадміністрації звернулися жителі обласного центру, міста Олександрії, смт Новгородки, а також Маловисківського і Долинського районів.
Звернення заявників – різнопланові, стосувалися переважно надання допомоги учасникам антитерористичної операції.
Зокрема житель Новгородки, учасник АТО, попросив голову облдержадміністрації допомогти йому із працевлаштуванням. Чоловік отримав поранення під час служби, пройшов курс лікування і реабілітації, має вищу освіту. Сергій Кузьменко пообіцяв посприяти у вирішенні питання.
Заявниця з Олександрії звернулися з проханням про надання матеріальної допомоги на лікування її синові - учаснику антитерористичної операції. З подібним проханням записалася на прийом і мати іншого атовця з Моловисківського району. Вона просила допомогти із придбанням дороговартісного медичного препарату, необхідного її сину, який лікується в обласному госпіталі для ветеранів війни. Питання заявниці вирішилося ще до прийому – необхідні ліки вже надійшли до медичного закладу.
Звернення жителя Долинського району стосувалося виділення земельної ділянки для сина-учасника АТО, який проживає в іншій області. Заявник має бажання, щоб син отримав землю саме в Долинському районі, проте питання не вирішується через відсутність дозволу сільської ради. Голова облдержадміністрації зазначив, що після одержання відповідного погодження від органу місцевого самоврядування, Головне управління Держгеокастру в області оформить усі необхідні документи.
Пенсіонер із Кропивницького, колишній військовослужбовець, попросив Сергія Кузьменка посприяти у вирішенні проблеми перерахунку пенсії. Чоловік вважає, що через неправильно встановлений тарифний розряд, він отримує занижену пенсію. Сергій Кузьменко пообіцяв у межах своїх повноважень посприяти у перегляді відповідних документів. Якщо результат заявника не задовольнить, порадив звернутися до суду.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)