У Кропивницькому сапери отримали нагороди за виконання завдань у районі проведення ООС
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55794_1.jpg)
Тривають роботи з гуманітарного розмінування територій проведення операції Об’єднаних сил.
Зокрема, у рамках реалізації спільного проєкту ДСНС України та DRC/DDR «Підготовка та залучення до виконання робіт з гуманітарного розмінування піротехнічних підрозділів ДСНС України» фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Кіровоградській області разом з колегами з інших областей виконували роботи з очищення Луганської області.
За старанність, розумну ініціативу та сумлінне виконання службових обов’язків у районі проведення ООС сапери Кіровоградщини були нагороджені відомчими нагородами Командувача ООС та керівництва ГУ ДСНС у Луганській області.
Так, відзнаками Командувача об’єднаних сил «Козацький хрест» ІІІ-го ступеня нагороджено начальника піротехнічного відділення ГПР АРЗ СП ГУ ДСНС в області старшого лейтенанта служби цивільного захисту Іванова Олександра; старшого сапера піротехнічного відділення ГПР АРЗ СП ГУ ДСНС в області старшого сержанта служби цивільного захисту Козака Богдана; сапера піротехнічного відділення ГПР АРЗ СП ГУ ДСНС в області прапорщика служби цивільного захисту Захарченка Михайла; водія-сапера піротехнічного відділення ГПР АРЗ СП ГУ ДСНС в області прапорщика служби цивільного захисту Короля Сергія; водія-сапера піротехнічного відділення ГПР АРЗ СП ГУ ДСНС в області старшого сержанта служби цивільного захисту Дзюру Віктора.
Правами начальника ГУ ДСНС у Луганській області нагрудним знаком «За заслуги» нагороджено водія-сапера піротехнічного відділення ГПР АРЗ СП ГУ ДСНС в області старшого сержанта служби цивільного захисту Дзюру Віктора.
Грамотою ГУ ДСНС у Луганській області нагороджено водія-сапера піротехнічного відділення ГПР АРЗ СП ГУ ДСНС в області прапорщика служби цивільного захисту Короля Сергія.
Грамотою проєкту з гуманітарного розмінування DRC/DDR нагороджено сапера піротехнічного відділення ГПР АРЗ СП ГУ ДСНС в області прапорщика служби цивільного захисту Захарченка Михайла.
Прес-службаГУ ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)