У Кропивницькому рятувальники взяли участь в урочистих заходах з нагоди 30-ї річниці незалежності України
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55767_1.jpg)
24 серпня український народ відзначає 30 річницю здобуття державності. 30 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як держава, здатна утверджувати демократичні цінності, відстоювати свободу, гідність та розмаїття, захищати свій суверенітет і територіальну цілісність
Нам вдалося побудувати толерантне суспільство, в якому знаходять спільну мову та взаємну повагу різні етнічні, релігійні, соціальні групи.
У кожному місті цього дня лунає Національний Гімн та майорять синьо-жовті стяги. Рятувальники на чолі з начальником Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області полковником служби цивільного захисту Віталієм Миронюком разом із представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських та релігійних організацій, героями АТО/ООС, військовими та правоохоронцями, жителями Кропивницького та гостями міста вшанували героїв України та борців за її державність покладанням вінків і букетів квітів до пам’ятників Т.Г. Шевченку та «Жертвам Чорнобиля», до меморіальних дощок В’ячеславу Чорноволу та Віктору Чміленку, а також до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні».
На площі перед міською радою відбулись головні урочистості “Гарт української незалежності” із відзначенням кропивничан за досягнення та здобутки у різних сферах та особистий внесок у розбудову міста.
Цього ж дня на Театральній площі було зафіксовано у Національному реєстрі рекордів України встановлення національного досягнення «Наймасовіше онлайн-виконання Державного Гімну України» за участі міських хорових колективів та гостей свята. Дійство транслювалось на платформі ZOOM.
Крім того, в обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького пройшли урочисті збори та святковий концерт, присвячені 30-й річниці незалежності України, де першому заступнику начальника ГУ ДСНС України у Кіровоградській області полковнику служби ЦЗ Олексію Родіонову було вручено медаль «Відзнака Ради національної безпеки та оборони України» ІІІ ступеня.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)