У Кропивницькому рятувальники провели виховний захід для учнів гімназії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48141_1.jpg)
12 квітня фахівці Управління ДСНС в області провели виховний захід для учнів молодших класів гімназії ім. Тараса Шевченка м. Кропивницький.
Головною метою зустрічі з рятувальниками стало обговорення порядку дій при надзвичайній події, подібної до тієї, що нещодавно сталась на вулиці Київській в обласному центрі. Нагадаємо, що місто сколихнула серія вибухів та пожежа, полум’я якої було видно з найвіддаленіших куточків міста.
Офіцерка Служби порятунку Аліна Бакай докладно розповіла учням про наслідки згаданої події та як потрібно поводитись у таких обставинах.
Крім того, у процесі спілкування обговорили алгоритми дій і під час інших надзвичайних подій і ситуацій. Звичайно, важливі знання та навички діти отримували у найвідповідніший для молодших школярів спосіб – через гру.
Рятувальники разом із дітьми з’ясували, що головною причиною загибелі і травмування людей в екстремальних ситуаціях є розгубленість і навіть паніка, коли людина не знає, як собі дати раду. Тому дорослі мають чітко знати самі й навчати дітей: куди телефонувати у разі пожежі або іншої надзвичайної події, як погасити займання на початковій стадії підручними засобами, як користуватись вогнегасником, де у квартирі безпечні місця, щоб перечекати поки мине надзвичайна подія або приїдуть дорослі, шляхи евакуації з квартири і будинку.
Звичайно, вивчили також, як поводитись, коли надзвичайна подія виникла у громадських місцях, і зокрема у школі. На завершення спілкування учням роздали застережні листівки з правилами безпеки.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)