У Кропивницькому рятувальники долучились до флешмобу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44996_1.jpg)
З метою популяризації традиційного для кожного патріота вітання «Слава Україні!» особовий склад Управління ДСНС України у Кіровоградській області взяв участь у флешмобі, ідея якого належить ТСН.
Рятувальники разом із своїми дітьми знялись у короткому відео, відповідно до умов флешмобу, вигукнувши разом «Слава Україні!» та «Героям слава!» Діти написали побажання своїй країні з нагоди Дня незалежності на клаптиках паперу, прив’язали їх до повітряних кульок та випустили у небо. Побажання були небагатослівні, проте щирі: миру, добра, злагоди, любові...
Напередодні Дня Незалежності ТСН обере найкращі відео з флешмобу та змонтує святковий музичний кліп, тож ми сподіваємось, що наше «Слава Україні!» також залунає у патріотичному багатоголоссі.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)