У Кропивницькому ремонтують об’їзну дорогу (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52555_1.jpg)
Довгоочікуваний ремонт об’їзної дороги Південний обхід Кропивницького набирає обертів. Разом з влаштуванням дренажного шару з обох боків, проводиться і фрезерування.
Станом на ранок 30 серпня улаштовано дренажу 2,5 км з обох боків, фрезерування проведено на 2,9 км по правому проїзду та 1,7 км по лівому. Працюють на об’єкті без вихідних, аби до завершення будівельного сезону ввести об’єкт в експлуатацію.
Нагадаємо, розпочали ремонт обходу з перших 5-ти км неподалік села Соколівське. На даному відрізку в рамках реконструкції буде розширено проїжджу частину.
Роботи ведуться під відкритим рухом транспорту, тож будьте максимально уважними за кермом.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)