You can help our site. Thanks in advance for your help - donate - Click -
                                                                        

У Кропивницькому ремонт даху бюро судмедекспертизи обійдеться у два мільйони гривень

Січень 20, 2021 | Новини | Переглядів: 658 | Коментарі: 0

Департамент капітального будівництва ОДА оголосив тендер на капремонт покрівлі обласного бюро судово-медичної експертизи. Про це повідомив директор департаменту Олександр Мільто. 

Сума тендеру складає 1 мільйон 900 тисяч гривень. 

«Через те, що ця будівля є історичною пам’яткою архітектури, процес відновлення дещо ускладнюється. Це спричинено тим, що спочатку необдіно провести відновлення опорних конструкцій, а потім даху, - зазначив Олександр Мільто.

Він уточнив, що реставраційне завдання, еспретиза і проектно-кошторисна документація вже погоджені.

«Нам залишилось менше місяця до кінця тендеру, і буде розуміння хто стане виконавцем робіт. За сприятливих погодніх умов та відповідальній роботі виконавця, ми можемо чекати завершення будівництва вже в березні-квітні 2021 року» - додав посадовець.

Нагадаємо, вранці 13 вересня загорілася покрівля триповерхової адмінбудівлі – бюро судово-медичної експертизи.
Згоріло 200 м² даху та 50 м² приміщення на третьому поверсі. 


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.




Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool