У Кропивницькому провели роз’яснювальну роботу з мешканцями мікрорайону Шкільний (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33265_1.jpg)
З погіршенням погодних умов та настанням холодної пори року все більше громадян вмикають електрообігрівачі в своїх домівках, а отже і зростає ймовірність виникнення пожеж у житловому секторі.
Для запобігання їх виникнення та роз’яснення правил пожежної безпеки у побуті рятувальники Служби порятунку проводять інформаційні бесіди з населенням області.
6 жовтня роз’яснювальну роботу провели з мешканцями мікрорайону Шкільний, що у м. Кропивницький. У цьому мікрорайоні є і житлові багатоповерхівки, і приватні одноповерхові будинки. Городянам розповіли про причини та наслідки людської недбалості у поводженні з вогнем. Рятувальники порадили напередодні опалювального сезону обов’язково перевірити справність обігрівачів та усунути несправності, ні в якому разі не користуватись пошкодженим обладнанням і не використовувати прилади не за призначенням, а також не залишати маленьких дітей без нагляду у кімнатах з працюючими обігрівачами.
Працівники Служби порятунку, спілкуючись із жителями обласного центру, особливо звертають увагу на те, щоб громадяни ні в якому разі не користувалися саморобними електронагрівальними приладами та не перевантажували електромережу. Також рятувальники поспілкувалися із літніми людьми та дізналися, яким чином опалюються їх будинки, і надали поради щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Вогнеборці нагадали, що не варто сушити речі над газовими плитами, а тим більше обігрівати ними приміщення.
На завершення бесід усім співрозмовникам було надано інформаційні листівки з номерами екстрених служб, за якими потрібно негайно звертатись у разі надзвичайної події.
Шановні громадяни! Пам’ятайте, що в питаннях безпеки дрібниць не буває: ставтесь відповідально до того, чим і як ви обігріваєте власну домівку. Подбайте, щоб у вашій оселі завжди було не тільки тепло і затишно, а й безпечно.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)