У Кропивницькому після смерчу тривають відновлювальні роботи (Фоторепортаж)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52995_1.jpg)
Силами рятувальників У ДСНС у Кіровоградській області, комунальних служб м. Кропивницький, волонтерів, громадських організацій та небайдужих громадян тривають відновлювальні роботи на територіях приватних домоволодінь, пошкоджених чи зруйнованих через буревій.
Так, протягом 17-18 жовтня рятувальниками надано допомогу розпилюванню дерев, прибиранню будівельного сміття на території 84-х домоволодінь, у 10-ти домоволодіннях розібрано аварійні елементи покрівель, покрівлі 7-ми житлових будинків вкрито поліетиленовою плівкою, проведено відкачку дощових вод на території 4-х домоволодінь.
У цілодобовому режимі працює пункт обігріву, де усі потребуючі можуть зігрітись і взяти окріп. На цілодобовому чергуванні разом із поліцією перебувають чергові караули Служби порятунку.
Всього для ліквідації наслідків негоди залучались сили та засоби У ДСНС в області – 10 одиниць техніки та 52 чоловіка особового складу.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)