У Кропивницькому педагогічний університет приймає біженців та має бомбосховище
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57180_1.jpg)
Ректор педагогічного університет Євгеній Соболь розповідає в ефірі інформаційного марафону “Непереможний вітер” про те, що кропивничани можуть приносити допомогу для біженців у гуртожитки по вулиці Полтавській №35 та №37, а також у профілакторій на Студентському бульварів (навпроти Медичного коледжу)
Поширюйте, будь ласка, у вайбер-групах міста, діліться перевіреною та якісною інформацією
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)