У Кропивницькому обговорювали співпрацю органів державної влади та волонтерів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59690_1.jpg)
У Кропивницькому відбувся регіональний форум Роль молоді у наближенні Перемоги, який зібрав 120 осіб офлайн та 100 осіб онлайн з числа студентської молоді, представників громадських та волонтерських організацій, молодіжних рад, органів державної влади та місцевого самоврядування.
Однією з головних тем форуму стала панельна розмова "Співпраця органів державної влади та волонтерів", у якій виступила заступниця начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації Катерина Колтунова.
Також обговорювалися теми "Молодіжні волонтерські ініціативи", "Розвиток та актуальні напрями діяльності волонтерських організацій" та "Роль волонтерського руху у відновленні деокупованих територій. Роль молоді у наближенні Перемоги та у відбудові України".
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)