У Кропивницькому на території мікрорайону Никанорівка відбувся рейд (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60533_1.jpg)
Співробітники Головного управління та Кропивницького районного управління ГУ ДСНС в області провели комплексну роз’яснювальну роботу у мікрорайоні Никанорівка обласного центру.
Спілкуючись із кропивничанами, надзвичайники наводили переконливі аргументи, чому не можна ігнорувати сигнал повітряної тривоги, та нагадували алгоритм дій у такій ситуації.
Також громадянам пояснювали, як поводитись у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, як уникнути нещасного випадку на воді та яких правил дотримуватися, щоб запобігти пожежі на обійсті і в екосистемі.
Рятувальники наголошували, що під час пожежонебезпечного періоду достатньо найменшої іскри, щоб у полум’ї опинились і дім, і все майно, тож варто бути максимально обережним з вогнем.
Також громадянам вручили листівки із застереженнями, газету “Палаючі новини” та порадили не спалювати суху траву, пожнивні залишки та не провокувати пожеж у лісах, оскільки такі дії суворо караються законом.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)