У Кропивницькому кращі спортсмени отримуватимуть міську стипендію
![](http://fotoinform.net/uploads/news_34279_1.jpg)
Кращим спортсменам Кропивницького та їх тренерам, починаючи із 2016 року буде призначатися щорічна міська стипендія. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради сьогодні, 13 грудня.
Така підтримка з боку міської влади направлена на стимулювання розвитку спорту вищих досягнень в Кропивницькому, морального та матеріального заохочення спортсменів для досягнення високих спортивних результатів, відзначив заступник начальника відділу фізичної культури і спорту Славік Іванов.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради
Відповідно до прийнятого рішення, міська стипендія кращим спортсменам і матеріальне заохочення тренерам Кропивницького буде призначатися за високі спортивні досягнення.
Положенням про призначення щорічної міської стипендії передбачається, що конкурс проводитметься за результатами виступів спортсменів міста лише на офіційних всеукраїнських і міжнародних змаганнях з видів спорту, за таблицею нарахування очок Міністерства молоді та спорту України.
Щороку, починаючи з 2016 року, стипендія і матеріальне заохочення призначатимуться за наступними номінаціями:
5 кращих спортсменів з олімпійських видів спорту – по 1500 грн;
тренери, які підготували 5 кращих спортсменів з олімпійських видів спорту (один тренер на одного спортсмена), – по 1200 грн;
5 кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту – по 1200 грн;
тренери, які підготували 5 кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту (один тренер на одного спортсмена), – по 1000 грн;
5 кращих спортсменів (юніори) з видів спорту – по 1200 грн;
тренери, які підготували 5 кращих спортсменів (юніори) з видів спорту (один тренер на одного спортсмена), – по 1000 грн;
5 кращих спортсменів (юнаки та дівчата) з видів спорту – по 1000 грн;
тренери, які підготували 5 кращих спортсменів (юнаки та дівчата) з видів спорту (один тренер на одного спортсмена), – по 900 грн.
Відділ фізичної культури та спорту міської ради забезпечить виплату щорічної міської стипендії у грудні, починаючи з 2016 року. Всього на виплату стипендій у міському бюджеті передбачені кошти у сумі 45 тисяч гривень.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)