У Кропивницькому керівники двох ЖЕО зустрілися із журналістами (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35615_1.jpg)
Сьогодні керівники комунальних підприємств Кропивницького розпочали звітну сесію перед громадою міста. Про це повідомив начальник головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради Віктор Кухаренко під час прес-конференції.
Віктор Кухаренко висловив сподівання, що відкрита інформація від комунальних служб обласного центру дасть відповідь на питання, чому серед звернень на “гарячу лінію” міського голови найбільша їх кількість стосуються сфери житлово- комунального господарства.
Першими спілкувалися із журналістами керівники двох житлово-експлуатаційних організацій: начальники ЖЕО №1 Світлана Ковальова і ЖЕО №3 – Андрій Кур’ян.
Обоє керівників кропивницьких ЖЕО були одностайними , що існуючі тарифи стали збитковими для житлово – експлуатаційних організацій. Тому комунальні підприємства здійснили розрахунок нових тарифів і подали їх на затвердження виконавчим комітетом міської ради.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)