У Кропивницькому кандидати в депутати зустрічаються з виборцями (Фото)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52956_1.jpg)
Кандидати в депутати Кропивницької міської ради від політичної партії «Ліва опозиція» проводять робочі зустрічі з виборцями у різних мікрорайонах міста.
Зокрема, лідер партійного списку «лівих» Костянтин Дружинін, разом зі своїми товаришами, кандидатами в депутати по шостому виборчому округу Віктором Подшиваловим та Камілем Байрашевим, провели робочі зустрічі з виборцями мікрорайону Балашівка.
Під час зустрічі кандидати в депутати ознайомили присутніх з передвиборною програмою партії «Ліва опозиція» та загострили питання про проблеми молоді, яка масово виїжджає в інші регіони України і за кордон, розповіли про заходи щодо створення робочих місць, поліпшення інфраструктури, розвитку комунального транспорту та інше.
По завершенню заходів, перед містянами виступили творчий пісенний колектив «Оберіг» та автор і виконавець своїх пісень Віктор Холявко.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)