У Кропивницькому галузеві програми ЖКГ вперше розроблені на довгостроковий період

Січень 17, 2017 | Новини | Переглядів: 1033 | Коментарі: 0

Найдовше і найжвавіше обговорення в сесійній залі під час четвертого засідання сьомої сесії міської ради у Кропивницькому викликали питання затвердження галузевих програм у сфері житлово – комунального господарства міста.

Але, якщо з програмою розвитку дорожнього господарства та безпеки руху в місті Кропивницькому на 2017 – 2021 роки консенсус був віднайдений достатньо швидко, то для з’ясування деталей програми утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства мiста Кропивницького на 2017-2021 роки довелося витратити майже годину часу.

Начальник головного управління ЖКГ Віктор Кухаренко відзначив, що Програма вперше має перпективний характер, вона розроблена на 5 років та передбачає проведення заходів упродовж всієї каденцiї мiської ради сьомого скликання. Першочерговість включення об’ктів в плани їх ремонтів залежить виключно від ступеню їх соціальної важливості та фізичного стану, наголосив Віктор Кухаренко, а Програма враховує необхідність підтримання сталої життєдіяльності на усій території обласного центру. Крім того, Програму формували, враховуючи видатки по округах у попереднiх роки. І якщо у минулому на якийсь мiкрорайон надiйшло бiльше коштiв, цьогорiч фiнансування збiльшене на тi округи, якi свого часу недоотримали кошти. Загальний кошторис Програми на 2017 рік складає 137, 8 мільйонів гривень.

Проте такий підхід до формування перспектив розвитку галузі ЖКГ сприйняли не всі депутати міської ради.

Міська рада не підтримала такі поправки, але міський голова Андрій Райкович підкреслив у розмові з депутатом Сергієм Бойком, що можливість внесення змін до міського бюджету по запропонваним позиціям буде триматися на контролі головним управлінням ЖХГ.

Свою незгоду із порядком формування нової Програми висловив і депутат Михайло Демченко, який звернув увагу на її незбалансованість, оскільки в ній не враховані всi його пропозицiї по округу.

За результатом детального обговорення Програми, вона була затверджена 26 голосами з урахуванням пропозиції депутата Олександра Цертія: покажчики назв вулиць у Кропивницькому виготовлятимуться за кошти міського бюджету на усі будинки у місті, а не лише на ті, що перебувають у комунальній власності, як це передбачалося проектом Програми.


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool