У Кропивницькому для учнів організували правознавчу гру
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35611_1.jpg)
Найважливішою запорукою формування громадянського суспільства є розуміння людиною своїх прав та виконання нею обов’язків. У бібліотеці-філіїі№10 значне місце відводиться правовій освіті підростаючого покоління.
«Свої права ти добре знай!» - під такою назвою відбулася правознавча інтелектуальна гра для учнів ЗШ №12. Весело і активно змагалися дві команди.
Гра складалася з таких періодів: правова розминка; азбука правознавця; правова ситуація; правові ланцюжки; конкурс капітанів; агітатори.
Юні користувачі показали свої знання по праву та високу правову культуру. За допомогою олівців прокоментували права та обов’язки дитини в різних ситуаціях. Зацікавила всіх присутніх тематична поличка «Шляхами права». Переможцем у грі стала команда «Феміда», а їх суперники «Правознавці» отримали заспокійливий приз.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)