У Кропивницькому діти зазивали весну
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59377_1.jpg)
Готуючись до зустрічі весни, юні читачі Центральної міської бібліотеки для дітей виготовили невеличкі обереги-мартінічки, які символізують початок нового життя у природі.
Створеними власноруч шедеврами, діти зможуть привітати своїх рідних та друзів в перший день весни.
Заняття, в рамках якого діти познайомилися традиціями народів Болгарії, Угорщини, Румунії та Молдавії, пройшло в дружній атмосфері та сприяло розвитку творчих смаків наших читачів.
Захід відбувся за участі Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)