У Кропивницькому діти привітали своїх матусь та бабусь
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35675_1.jpg)
Напередодні Міжнародного жіночого дня колектив бібліотеки-філії №10 запросив своїх користувачів на літературно-мистецьке свято «Як добре, що на світі є жінки».
Саме в цей день, чудовий, весняний, людство вшановує жінку. Учасники заходу висловили все, що відчувають до присутніх жінок: повагу, шану, ніжність. І в наш час чекають жінки повернення воїнів зі сходу нашої країни.
Ми побажали їм терпіння, віри та надії. Були прочитані вірші, звучали задушевні пісні та гуморески, а участь у веселих конкурсах активізували глядачів. Учні вручили матусям, бабусям квіти та поробки виготовлені своїми руками.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)