У Кропивницькому біля приміщення СБУ відбулась акція (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_38829_1.jpg)
Сьогодні, 7 вересня, у Кропивницькому біля приміщення Управління СБУ відбулася акція під назвою: «Ні саботажу декомунізації!», яку провели представники ГО «Асоціація Політичних Наук» та громадські активісти.
З представниками ЗМІ поспілкувався організатор акції, який продемонстрував присутнім представникам місцевих ЗМІ заяви, які учасники акції планували заповнити та передати до місцевого СБУ.
В заявах зазначалися всі місця у м.Кропивницькому в яких збереглася радянська символіка та радянські назви. Також активістів обурило те, що протягом 2-х років не перейменована область, обласна адміністрація та міська рада.
Після цього учасники акції пройшли до приміщення СБУ для заповнення заяв та їх передачі співробітникам СБУ.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)