У Кропивницькому бібліотекарі провели онлайн зустріч
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51424_1.jpg)
Бути разом, навіть на відстані, легко. В клубі «Наталка», при Центральній міській бібліотеці для дітей, відбулась чергова онлайн зустріч. «Чатились» про стиль життя – wellness
Особливо, розмова активізувалась при обговоренні здорового відпочинку, якого нам, під час карантину, так не вистачає. Адже наталківці полюбляють прогулянки на велосипедах та пікніки з родиною і друзями.
Продовжити знайомство з філософією здорового стилю життя дівчата зможуть разом з серією книг Наталії Зотової «Настільна книга юної леді».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)