У Кропивницькому бібліотекарі провели годину мужності
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33355_1.jpg)
Напередодні Днів українського козацтва і Захисника України працівники бібліотеки-філії №4 Кропивницької міської централізованої бібліотечної системи (вул. Яновського,60) підготували та провели для учнів 7 «Б» класу навчально-виховного об’єднання №32 годину мужності «Їх в бій вела любов до України».
Учасники заходу прослухали цікаву інформацію з історії козацтва, їх побуту і традицій, а взявши участь у «Козацьких забавах», хлопці мали змогу продемонструвати свої знання, силу, спритність і кмітливість, а дівчата – вміння надавати невідкладну допомогу.
Жага до перемоги переповнювала серця юних козачат та спонукала до фізичного вдосконалення і вивчення бойових традицій українського народу.
Людмила Кошель
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)