У Кропивницькому бібліотекарі організували захід до 100-річчя видатного педагога
![](http://fotoinform.net/uploads/news_45759_1.jpg)
Подорож до країни Радості та Добра - так назвали бібліотекарі філії №12 ще один захід до 100-річчя видатного педагога, людини з великої букви - Василя Олександровича Сухомлинського.
Свою подорож учні 5 класу гімназії №9 розпочали на зупинці "Історія одного життя", потім відвідали місто Читайликів, пірнули в море Загадок та найдовше затрималися на станції "Ігрова".
Хлопчики та дівчатка впевнилися, що краще жити там, де панують мир, радість, добро і злагода. Так, адже за словами Сухомлинського «людина починається з добра».
І всі твори Василя Олександровича проникнуті добром. Вони навчають мистецтву бути людиною - доброю, чесною, щирою, справедливою.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)