У Кропивницькому бібліотекарі організували святкову програму
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35679_1.jpg)
Дарували слова любові своїм найріднішим і наймилішим матусям учасники літературно-музичного віночка «Молитвою Тебе вітаємо, Мамо!», що відбувся 04 березня у бібліотеці-філії №4 міської ЦБС (вул. Яновського,60)
Працівники бібліотеки прагнули, щоб кожна матуся відчула любов, турботу, повагу і доброту своїх дітей, а кожна дитина берегла і шанувала свою неньку.
Святкова програма була насичена музичними вітаннями, поетичними виступами, жартами, веселими вікторинами та сюрпризами.
Бібліотекарі закликали не скупитися на добрі слова, не забувати писати листи з далеких доріг, повертатись частіше на батьківський поріг, адже мамина хата – символ добра і надії, а матуся – Берегиня роду, яка єднаючи всю родину, є символом усього найкращого, найдобрішого і найсвятішого.
Ірина Абрамова
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)