У Кропивницькому бібліотекарі для читачів організували майстер-клас
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50676_1.jpg)
Читачі бібліотеки-філії №1 взяли участь у майстер-класі «Сто смайликів», який для них організували бібліотекарі.
Діти ділились між собою гарним настроєм та заряджали позитивом один одного, коли розмальовували кульки-смайлики. Дізнавалися багато цікавого – звідки з’явився смайлик та хто його придумав.
Учасникам заходу зацікавила інформація, що смайлик існує уже 57 років і з’явився він саме взимку 1963 року. А за 38 років існування його в Інтернеті, він є незамінним атрибутом електронного спілкування і став багатоликий. Він здатний виражати радість, здивування, захоплення, смуток та інші емоції.
Юні читачі придумували і малювали свої авторські смайлики, обмінювалися ними, дарували один одному. Ці «усміхнені личка» викликають позитивні емоції, допомагають краще зрозуміти співрозмовника. Мета заходу – більше позитивних емоцій, з посмішкою – по життю! Сьогодні і завжди!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)