У Кропивницький прибув ще один потяг з вимушеними переселенцями з Донеччини (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58151_1.jpg)
21 серпня у Кропивницькому зустріли ще один потяг з вимушеними переселенцями з Донеччини.
Вже традиційно співробітники служби з надзвичайних ситуацій допомагали евакуйованим вивантажити і перенести речі, домашніх тварин, влаштуватися в наметі для відпочинку.
Маломобільним громадянам допомогли перебратися в автобуси чи автомобілі швидкої допомоги. Також рятувальники разом з волонтерами надавали допомогу, якої вони потребували, жінкам з дітьми та людям похилого віку.
Одразу після виходу з потяга люди, які пройшли крізь пекло і потребували психологічної підтримки, перш ніж продовжити рухатись до місць тривалого проживання, мали можливість поспілкуватися з психологами Служби порятунку.
ГУ ДСНС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)