У Кропивницький прибув черговий евакуаційний потяг з Донеччини (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58056_1.jpg)
Триває обов’язкова евакуація людей з Донеччини. 7 серпня до обласного центру прибула чергова група людей, які виявили бажання евакуюватись до Кіровоградської області.
На залізничному вокзалі в м. Кропивницький на них чекали психологи та особовий склад ГУ ДСНС України у Кіровоградській області.
Рятувальники допомогли людям висадитися з потяга та донести речі до автобусів, оскільки серед тих, хто прибув з Донеччини, є жінки, діти, люди похилого віку та маломобільні громадяни. Необхідну психологічну допомогу змогли отримати діти й дорослі, які цього потребували. Безпосередньо на вокзалі рятувальники встановили намети: з ліжками - для відпочинку, для волонтерів та для психологів. Також тут пригощали гарячим чаєм з польової кухні.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)