У Кіровоградську область прибуло 14 лейтенантів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16232_1.jpg)
Щорічно у червні лави рятувальників Кіровоградської області поповнюються випускниками профільних навчальних закладів.
25 червня, до Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області прибули 14 лейтенантів, які нещодавно отримали дипломи Академії пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля. Випускників привітав начальник Управління ДСНС в області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак. Він побажав молодим офіцерам гідно нести службу та керуватися у роботі принципами чесності та справедливості. Також фахівці заслухали наказ про призначення. Відтепер молоді спеціалісти нестимуть службу у районних підрозділах Кіровоградської області.
Прес-служба Управління ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)