У Кіровоградському районі відбувся рейд
![](http://fotoinform.net/uploads/news_38835_1.jpg)
Незалежно від пори року, стабільно високою залишається пожежна небезпека, викликана різники факторами, зокрема – недбалістю людей.
Мінімізувати кількість загорянь з вини громадян – мета роз’яснювальної роботи, яку постійно проводять рятувальники Управління ДСНС в області.
Позитивно в цьому питанні діє безпосереднє спілкування фахівців Служби порятунку з громадянами у житлових масивах міст і сіл, а також наочні матеріали – листівки тематичного змісту. Тому рятувальники постійно проводять бесіди на тему безпеки життєдіяльності, роблячи акцент на небезпеках відповідно до пори року.
Так, 7 вересня відповідна робота була проведена з жителями с. Созонівка Кіровоградського району. Зокрема рятувальники звернули увагу громадян на найбільш поширені причини виникнення пожеж та інших надзвичайних подій. На Кіровоградщині трапляються пожежі в екосистемах: через необережність людей згорає рослинність разом із верхнім шаром ґрунту. Крім того, виникають пожежі у будівлях, причинами яких є замикання електропроводки, перенапруження мереж, використання несертифікованих приладів, куріння в ліжку особливо в нетверезому стані та пустощі малечі з вогненебезпечними предметами та речовинами.
Не меншу загрозу становлять боєприпаси часів Другої світової війни, які подекуди можна знайти навіть на своєму городі. Фахівці рятувальної справи проінструктували, як діяти в такому випадку.
Щоб поєднати слухові та зорові чинники сприйняття інформації, рятувальники роздали листівки, де стисло викладені правила поведінки в літній період.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)