У Кіровограді змагались дівчата
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8425_1.jpg)
1 лютого в комунальному закладі "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр "Сузір’я" відбулися ігри чемпіонату м.Кіровограда з гандболу серед дівчат в залік ІІІ-ї міської спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, в якому взяли участь 5 команд, всього 60 учасників.
Чемпіоном міста стала команда комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 – дошкільний навчальний заклад – центр дитячої та юнацької творчості «Надія». Друге місце посіла команда комунального закладу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр "Сузір’я". Бронзові нагороди вибороли представники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.
Голова обласної федерації гандболу В.Гурський нагородив переможців і призерів змагань дипломами та кубками.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)