У Кіровограді вшанували героїв, загиблих в роки Другої світової війни
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28507_1.jpg)
У дитячо-юнацьких клубах «Чайка» і «Гермес» відділу сім'ї та молоді Кіровоградської міської ради до Дня визволення України від фашистських загарбників проведені тематичні інформаційні години.
Вихованці клубу «Чайка» на чолі з педагогом клубу Тетяною Іллівною Федоткіною відвідали пам'ятник радянським артилеристам та гвардійському міномету «Катюша», поклали живі квіти і вшанували хвилиною мовчання героїчно загиблих воїнів-визволителів України від фашистських загарбників в роки Другої світової війни.
Наше місто являється єдиним містом на Україні, де встановлений пам'ятник справжній мінометній «Катюші», оскільки всі інші подібні пам'ятники на України є муляжами. Відкриття цього пам'ятника відбулось у січні 1974 року в морозний сонячний день. Одну з таких гвардійських мінометних «Катюш» артилеристи використовували під час розгрому фашистських загарбників на Кіровоградській землі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)