У Кіровограді виявили найсильніших хокеїстів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26383_1.jpg)
Упродовж двох днів, 1-2 червня, у Кіровограді тривав VІІ Фестиваль дитячо-юнацького хокею на столі «В центрі Європи», присвячений Дню захисту дітей.
Як повідомили у відділі фізичної культури і спорту міської ради, фестиваль складався із двох частин і на двох локаціях. Фестивальний турнір відкрився вільним доступом до гри для всіх охочих біля Кіровоградської обласної філармонії. А на другому етапі змагання проводилися в приміщенні шахового клубу в парку культури та відпочинку «Ковалівський». Тут загальнодоступна гра поєдналася зі спортивними змаганнями, які виявили найсильніших хокеїстів обласного центру. Загалом у спортивному турнірі взяли участь 26 юних спортсменів.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради і обласного відділення НОК України, а також медалями та кубком від обласної федерації хокею на столі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)