У Кіровограді вітали переможців конкурсу «Дитина року»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26527_1.jpg)
У Кіровограді вітали переможців міського конкурсу “Дитина Року”. Відзнаки та дипломи вже традиційного конкурсу вручив кращим з кращих заступник міського голови Сергій Колодяжний вручив під час урочистостей в обласній філармонії.
Своїми досягненнями учасники конкурсу - відмінники навчання, переможці Всеукраїнських предметних олімпіад, призери чемпіонатів Європи та України з різних видів спорту, переможці та лауреати мистецьких конкурсів, активно сприяли утвердженню авторитету нашого міста на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях..
Званням «Дитина року – 2015» відзначені:
у номінації ЗА ДОСЯГНЕННЯ У НАВЧАННІ:
Валентин Зацепіло, учень гімназії № 9;
Ганна Несторенко, учениця комунального закладу "Педагогічний ліцей";
у номінації ЗА СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ:
Анастасія Кравченко, вихованка комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2;
Вадим Велков, учень комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 - дитячий юнацький центр "Сузір'я";
Олександр Васильченко, учень комунального закладу "Педагогічний ліцей";
у номінації ЗА ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ:
Дмитро Литвинюк, член Кіровоградського обласного літоб’єднання «Степ», учень комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад "Вікторія-П";
Михайло Солонченко, учень Кіровоградської музичної школи № 1 імені Генріха Нейгауза;
Дар’я Нікітіна, учениця комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №26 - дошкільний навчальний заклад - дитячий юнацький центр "Зорецвіт»;
Аліса Сидорова, учениця комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання № 32 "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр "Школа мистецтв".
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)