У Кіровограді відбувся літній кубок з тенісу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26452_1.jpg)
З 1 по 5 червня на стадіоні «АРЗ» проходив літній кубок міста Кіровограда з тенісу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.
У змаганнях, організованих за сприяння відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області та відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, взяли участь 25 юних спортсменів. У напруженій боротьбі перемогу в турнірі виборов Олексій Поліщук. Друге місце посів Владислав Коваль. Бронзову нагороду завоювала Ніна Ляшенко.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами й кубками від міської федерації тенісу і відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради. А всі учасники змагань отримали «Олімпійські щоденники» від обласного відділення НОК України та солодощі від міської федерації тенісу.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)