У Кіровограді відбулася дитяча година творчості
![](http://fotoinform.net/uploads/news_31113_1.jpg)
На порозі головне православне свято – Воскресіння Господнє, яке було і залишається найсвітлішим і найбільшим у християнському світі. Щорічно цей день наповнює серця людей надією і любов’ю, наділяє людину терпінням і вірою.
Напередодні Великодніх свят у бібліотеці-філії № 4 Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи відбулася година творчості «Верба красна розквітає, про Великдень сповіщає», на яку були запрошені учні 2 «Б» класу НВО № 32.
Ми поділилися з дітьми новими ідеями, як здивувати рідних та друзів на пасхальні свята за допомогою звичайного картону і круп. Школярі з задоволенням вклали свою фантазію та творчий смак у великодню писанку . Родзинкою майстер-класу стало декорування візерунків різними крупами – гречкою, рисом, пшоном та манкою.
Сподіваємося, що писанки, зроблені своїми руками, будуть гідним подарунком близьким та друзям до Хрестового Воскресіння, адже будь-яка власноруч створена композиція принесе в оселю атмосферу свята.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)