У Кіровограді відбудеться щорічна мистецька акція
![](http://fotoinform.net/uploads/news_26309_1.jpg)
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Кіровоградська музична школа №2 ім. Ю.С.Мейтуса разом із Кіровоградським обласним художнім музеєм проводять щорічну мистецьку акцію для дітей, підлітків, громади міста, у рамках якої відбудуться наступні заходи
1 червня о 12 00 - творчий звіт “Діти миру” зразкового хору молодших класів «Веселка»- лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів. У концерті прозвучать твори про мир та дитинство, народні пісні та твори українських і зарубіжних авторів .
2 червня о 10 00 - творчий звіт «Свято казки» музичного театру «Менестрелі» під час якого будуть показані два музичних спектаклі.
3 червня о 10 00 – концерт «Ура, канікули!», в якому беруть участь учні школи - виконавці на різних музичних інструментах, лауреати міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)