У Кіровограді відбудеться акція протесту!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_13349_1.jpg)
Одна із компаній мобільного зв’язку нахабно і брутально, не запитавши згоди у мешканців мікрорайону, встановила на розі вулиць Варшавської та Індустріальної базову станцію мобільного зв’язку.
Ця вежа розташована у густонаселеному і забудованому мікрорайоні і несе у собі не тільки небезпеку електромагнітного випромінювання, але й реальну загрозу - може впасти на приватні будинки під час буревію. Крім того, наявність такого об’єкту поблизу житла значно знижує його ринкову вартість!
В понеділок, 21 січня 2013 року о 12.00 Місце проведення акції на розі Варшавської та Індустріальної.
Ініціативна група “Кіровоград – наше рідне місто” Інформація про акцію за тел.: 096-930-45-55
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)