У Кіровограді стартує міська спартакіада
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8170_1.jpg)
Третього лютого у Кіровограді стартує перша міська спартакіада серед працівників виконавчих органів та депутатів місцевих рад
Ініціатором проведення змагань виступив секретар міської ради Ігор Волков.
– Незважаючи на те, що саме кіровоградська команда стала переможцем обласної спартакіади, що проводилася торік, ми вирішили не розслаблятися – як відомо, перемогти завжди легше, ніж утримувати першість, – зазначив Ігор Волков. – Будемо готуватися, проводити, так би мовити, внутрішній відбір найсильніших, також розробимо власні емблему, форму.
У спартакіаді братимуть участь працівники виконавчих органів та депутати Кіровоградської міської, а також Ленінської та Кіровської районних рад.
Стартує спартакіада третього лютого зі змагань із настільного тенісу, що проводитимуться у ДЮСШ №2. Також у програмі – змагання із шашок, пляжного волейболу, міні-футболу, поза заліковою частиною – кульова стрільба.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)