У Кіровограді рятувальники зустрілися зі студентами коледжу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28508_1.jpg)
Рятувальники Кіровоградщини продовжують роз’яснювальну роботу з усіма верствами населення щодо правил безпеки в осінньо-зимовий період.
Однією з найбільш вразливих категорій є молодь та студенти, яким рятувальники під час зборів та зустрічей нагадують як вберегти життя від різноманітних небезпек. 29 жовтня у Кіровоградському кооперативному коледжі економіки і права ім.Сая відбувся навчальний семінар за участі працівників Управління ДСНС та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області.
Студентів ознайомили з статистикою пожеж та інших надзвичайних подій. Підлітки також довідалися, що майже 70% пожеж, які виникли впродовж року на території Кіровоградської області, стались у житловому секторі, третина – в оселях громадян. Всередньому кожна шоста пожежа, що виникла в оселях громадян, закінчилась трагічною загибеллю людей. Фахівець НМЦ ЦЗ та БЖД Микола Стець пояснив студентам, що головною причиною виникнення вогневих випадків у будинках і на подвір’ях громадян є необережне поводження з вогнем та проілюстрував лекцію наочними прикладами. Під час презентації слухачі дізналися, що значна кількість пожеж виникає також через порушення господарями правил експлуатації електроприладів, пічного опалення, несправність та перевантаження електромережі, паління у ліжку, дитячі пустощі з вогнем. Також студентам пояснили як не зашкодити собі при користуванні газовими приладами, та як користуватися вогнегасником на випадок пожежі. Розповіли юнацькій аудиторії й про те, як користуватися індивідуальними засобами захисту органів дихання. Крім цього, фахівці Служби порятунку повідомили юнакам та дівчатам про небезпеку виявлення боєприпасів часів війни, невідомих предметів та правила поводження з ними.
На завершення семінару кожен студент отримав пам’ятки щодо правил безпеки в опалювальний період, щоб у будь-яку мить поновити знання та усвідомити, що людське життя дорожче за будь-які необдумані вчинки.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)